Služby

Čistenie a údržba MOTO oblečenia a výbavy

Špecializujeme sa na čistenie

- Koženého a Textilného moto oblečenia. Samozrejme aj odevov s obsahom materiálov GORE-TEX®, CORDURA® a ostatných špeciálnych materiálov.

- Čižiem a topánok všetkých značiek, typov a zamerania. Kožené, Textilné, s kombinovanými materiálmi (plast, kov a podobne) ako aj špeciálnych čižiem.

- Samozrejme čistíme a ošetrujeme aj prilby, funkčné prádlo, chrániče a všetko, čo si na motorkárovi viete predstaviť.

Čistenie a údržba kožených interiérových sedačiek

Sedačky čistíme a impregnujeme zväčša priamo u klienta. Je však tiež možné, že vašu sedačku dovezieme ku nám a údržbu prevedieme v našej dielni. Túto možnosť klienti využívajú najmä v prípade, ak je potrebné sedačku aj opraviť alebo zafarbiť.

Opravy a úpravy MOTO oblečenia a výbavy

Pokiaľ ste z akéhokoľvek dôvodu poškodili svoje moto oblečenie alebo čižmy. Potrebujete rozšíriť, zúžiť, prefarbiť alebo inak opraviť alebo upraviť bundu, nohavice či kombinézu, Opravíme a nafarbíme vám vaše obľúbené a často veľmi drahé oblečenie do čo najpôvodnejšieho tvaru a formy.

Takmer pravidlom je u nás napríklad výmena zipsov. Či už tých hlavných, alebo tých na rukávoch , či dokonca spojovacích zipsov dvojdielnych kombinéz.

Požívame overené materiály a postupy. Ako aj rôzne techniky opravy - (cez lepenie , šitie a tmelenie) a farbenia -(cez ručné až po Air-Brush).

Možnosti opravy samozrejme veľmi závisia od rozsahu poškodenia, typu materiálu a miesta v ktorom je poškodenie spôsobené. Preto je táto služba konzultovaná a kalkulovaná individuálne.

Čistenie a opravy kožených AUTO sedačiek

Čistenie a opravy auto sedačiek vykonávame v našej dielni. Naše služby sú využívané hlavne na dofarbenie ošúchaných kožených sedačiek. Farba je objednávaná na zákazku a presne podľa pôvodnej farby sedačiek. Neznalé oko tak rozdiel ani nespozná.