Firma LeathClean 

...vznikla na základoch nadšenia, lásky, rešpektu a oddanosti k motorkám, motorkárskej komunite a životu okolo motoriek. Našou najväčšou motiváciou je vaša spokojnosť s našimi službami , preto sa snažíme o najlepšiu možnú kvalitu práce a neustále zlepšovanie a rozširovanie našich služieb.

Špecializujeme sa na čistenie Koženého a Textilného moto oblečenia a výbavy. Samozrejme aj odevov s obsahom materiálov GORE-TEX®, CORDURA® a ostatných špeciálnych materiálov. Samozrejme tiež  čižiem, topánok všetkých značiek, typov a zamerania. Kožené, Textilné, s kombinovanými materiálmi (plast, kov a podobne) ako aj špeciálnych a netradičných.

Zaoberáme sa tiež čistením a údržbou kožených a koženkových interiérových sedačiek, kožených auto sedačiek a ich opravami, ako aj redizajnom (prefarbením) oblečenia či topánok a tiež predajom farieb a rôznych produktov na údržbu a ošetrovanie kože a textilu.

K našim novým, ale často využívaným službám patrí čistenie, opravy a údržba sediel na kone, postrojov, ohlávok a tiež samotného jazdeckého oblečenia a čižiem.

 


Referencie

TOP FIRMA... maximálna spokojnosť

Beáta

Výborná práca, ďakujem pekne môžem len doporučiť

Miroslav

Perfekt prístup, kvalitná práca, ochota, cena

Martin

Výborná práca, ďakujem pekne môžem len doporučiť

Števo

Velka spokojnost, dal som si vycistit veci a vratili sa mi ako nove + po veci dosli a potom hotove doviezli. Parada, velky palec hore!!!

Michal

Doniesla som znicenu kabelku (koza v kombinacii s brusenou kozou, velmi spinava), odniesla som krasnu ako novu. Velmi profesionalny pristup - urcite odporucam

Milka

Potreboval som urobit specialnu vec na mojej bunde (zatmelit perforaciu lebo do nej fukalo a nepacilo sa mi to). Nielen ze mi to spravil, ale komplet mi vycistil a poopravoval bundu po pade. Namaloval na spravne farby. Zalepil mi aj topanky co sa natrhli. Vsetko drzi ako ma. Skvely pristup. Urcite odporucam a vyuzijem sluzby aj nabuduce.

Števo

Prístup ktorý predviedla firma LeathClean k môjmu poškodeniu kombinézy bol neuveriteľne PROFESIONÁLNY. Kombinézu 4SR Yellow doctor sa im podarilo skoro úplne opraviť až na jednu časť za ktorú ale nemohli kedže strečový materiál sa im žiaľ nepodarilo zohnať. V tom firma prikročila na radikálne a pre mňa neuveriteľne riešenie. Dohodnutú cenu opravy som zaplatil a poslali mi celkom NOVÚ!!! kombinézu. Za mňa teda prístup! a jedno veľké ĎAKUJEM!

Daniel